Topic: Moja dziewczyna ma bałagan w komputerze

Cześć wszystkim. Moja dziewczyna ostatnio skarżyła mi się, że jej ukochany komputer już nie działa tak, jak należy. Nie znam się za bardzo na informatyce, ale zgodziłem się przejrzeć, co jest nie tak. Okazało się, że ma ona w komputerze spory bałagan. Nie posiada antywirusa, ponieważ wersja testowa jej wygasła, a ona nie chce wydawać na program. Polecacie jakiś antywirus bądź ogólnie programy, które powinna na komputerze mieć?

Re: Moja dziewczyna ma bałagan w komputerze

Mogłeś wspomnieć, do czego ona używa komputera. Włącza go tlyko po to, by przejrzeć Facebooka, pograć, czy może jest to jej narzędzie pracy?

Nie pracuje na komputerze jeśli chodzi Ci o pracę zawodową. Ale często musi robić jakieś szkolenia, prezentacje – jest studentką. Dlatego program tego typu też musi się na jej kompie pojawić.

Polecam niezawodny program Camtasia Studio – jest niezwykle praktyczny i sama go używam w pracy. Ma wiele różnych opcji i można się wykazać, tworząc na nim projekty.

Gdy masz na myśli tanie antywirusy to myślę o tych, które są totalnie darmowe. Przecież istnieją takowe i nie są wcale gorsze od tych płatnych.

Ja odkryłem ostatnio program do kreowania obrazów i jestem nim kompletnie zauroczony! Nazywa się Acronis True Image i pozwala się użytkownikowi bardzo wykazać. Bardzo się przydaje, ale chyba większą rzeszę jego zwolenników stanowią mężczyźni, więc to dla Ciebie bardziej. Polecam!