Topic: Sposoby na odzyskiwanie należności

Witajcie, zacznę prosto z mostu – znacie jakieś sposoby na odzyskiwanie należności od znajomych?

Re: Sposoby na odzyskiwanie należności

Ooooo a można wiedziec kto i za co?

Mój eks-chłopak, który był kiedyś w trudnej sytuacji finansowej. Poratowałam go, ale pod warunkiem, że jak stanie na nogi, to odda. I mnie zwyczajnie wykiwał. Na nogi owszem stanął, ale mnie zostawił i pożyczonej sumy nie oddał. Podwójny cios… sad

Nie był ciebie wart! Olej gościa, ale nie kasę! Sa na pewno jakieś sposoby na odzyskiwanie wierzytelności. Na szybko przychodzi mi firma windykacyjna, ale to już pewnie kosztowny wydatek. Nie wiem czy na to będzie cię stać.

dziewczyny są tańsze sposoby. Mój chłopak ostatnio ścigał jakiegoś kolesia przez ten portal:     http://vindicat.pl/. Można samodzielnie spróbować, bo to jest dość proste narzędzie do obsługi, które wykorzystuje się i do załatwienia sprawy polubownie i sądownie. I chyba też można tą drogą wszcząć postępowanie komornicze. On na szczęście aż tak daleko nie zaszedł, ale swój dług sprzedał np. na giełdzie. Jakaś firma go kupiła i odzyskal choć częściowo należne pieniądze. 

to w takim razie zorientuję się o co chodzi w tym. Nie ukrywam, że chciałabym jak najmniej stracic na tej średnio wątpliwej przyjemności, bo już sam dług wystarczająco nadszarpnął mój budżet…:(

jasne, rozumiem, oby ci się udało!

ja tez 3-mam za ciebie kciuki! Bądź dzielna i skuteczna! wink

Dzięki za wsparcie!