Topic: Łóżkowe problemy pary

Hej. Piszę na forum z prośbą na pomoc. Otóż mój mąż ostatnio ma problemy w łóżku z dłuższym współżyciem. Niestety coraz częściej to się też przekłada na nasze życie codzienne. Widzę, że chodzi sfrustrowany i niezadowolony. Doradźcie coś proszę sad

Re: Łóżkowe problemy pary

Cześć. A nie zmieniał ostatnio pracy, albo nie mówił, że coś się złego w pracy dzieje? Może jest obciążony robotą i przez stres ma gorszą kondycję? A w jakim jest wieku?

O pracy nic nie mówił, a zawsze zwierzał się z jakichś problemów, które były w pracy. Mąż jest w wieku 45 lat.

Witaj. W tym wieku często zaczynają się problemy z erekcją, choć rzadziej z wytryskiem, to raczej domena ludzi młodych. Może spróbujcie pogłębić Waszą seksualność? Większość ludzi tak naprawdę nie wie, jaki ma potencjał seksualny, bo seksem się interesują jedynie na kilka, kilkanaście minut w łóżku. A warto odkrywać swoje ciała na nowo. Jest wiele różnych technik, które nie tylko poprawiają jakość życia seksualnego pary, ale też i usprawniają wstrzymywanie szczytowania mężczyzn jak i kobiet.

A nie prościej już sięgnąć po jakieś leki? Jest tyle różnego rodzaju piguł i smarowideł, które naprawdę pomagają.

Znasz to z doświadczenia? tongue

A żebyś wiedział! Swojego czasu brałem tabletki, które usprawniały życie seksualne, a miałem z tym duży problem. Nie wiem, czy po prostu wyrosłem z tego, czy sam lek mi pomógł, w każdym razie od dłuższego czasu już nie muszę ich brać i cieszę się naprawdę fajnym seksem.

Przede wszystkim porozmawiaj z mężem. Wyjaśnij mu, że jego problem da się wyleczyć, w taki czy w inny sposób. Tylko musisz działać szybko, bo nie jeden związek znam, który się rozpadł przez frustrację wychodzącą z łóżka.

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedź. Muszę z nim porozmawiać i może zaciągnę go do lekarza. Temat jest już do zamknięcia.